KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956675
nr 1395 6675
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 39x29, yttermått inklusive ram: 55x44 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:39:36
700 kr
800 kr